O nas

Co oznacza produkt Handmade?

Kiedy mówimy Handmade nie mamy na myśli laboratorium, fabryki czy dużej linii produkcyjnej.. mamy na myśli ręcznie wyrabiane kosmetyki w małej manufakturze na Śląsku. Każdy produkt jest mieszany, przelewany, butelkowany, pakowany i wysyłany własnoręcznie przez Nas. Nasze produkty składają się wyłącznie z naturalnych składników, produkowanych w małych partiach aby za każdym razem kiedy kosmetyki trafiają do Waszych domów były najlepszej świeżości. Wszystkie nasze produkty posiadają badania mikrobiologiczne, dermatologiczne oraz komplet dokumentów potwierdzający ich bezpieczeństwo. Najlepszej jakości kosmetyki zapewniające najwyższy komfort dla naszej skóry. Pragniemy aby każde z naszych produktów było tworzone w celu uzupełnienia oczekiwań klientów, współgrało z naturą i chcemy wierzyć, że piękno nie ma wieku. Nasze kosmetyki zostały zaprojektowane tak aby odżywić i regenerować skórę, pozostawić ja miękką i jedwabiście gładką. 


Dlaczego kawa?

Organiczna kawa Arabica w połączeniu z olejem ze słodkich migdałów, macadamia i arganowym oraz z dużą porcją witamin może pomóc uzyskać idealne ciało. Kawa przyspiesza krążenie krwi przez co eliminuje toksyny, ma działanie wygładzające i pomaga w walce z cellulitem i rozstępami. 

Doskonały efekt?

Uzyskasz go stosując nasz Peeling Kawowy w połączeniu z Detoksykującym Suchym Olejkiem do Ciała o działaniu antyoksydacyjnym. Olejek pomoże Ci w detoksykacji organizmu, odbuduje warstwę hydrolipidową skóry oraz zwiększy jej elastyczność i miękkość. Tajną bronią naszego olejku jest mieszanka aż pięciu naturalnych olei roślinnych tworząc bombę witaminową dla skóry. Zapewnia maksymalne nawilżenie, ujędrnienie i ochronę przed oznakami przedwczesnego starzenia się skóry. 

Do dzieła! Razem osiągniemy sukces.Polskie Pochodzenie, Inspirowane Naturą,

Ręcznie Wyrabiane.

 Produkowane w Małych Partiach, Wegańskie.

Wyselekcjonowane Składniki z Najdalszych Zakątków Świata.

Nie Testowane na Zwierzętach, Rodzinne Receptury.

Z Naszej Kuchni do Twojej Łazienki,

Jesteśmy Ekspertem do codziennej pielęgnacji Twojej skóry.

„Comfort Food For Your Skin